سه شنبه، ۰۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۴۱

به گزارش خبرنگار مهر، رضا شیشه بر صبح امروز در مراسم افتتاحیه اولین جشنواره استانی مسابقات قرآن خوزستان با بیان اینکه امروز مدارس…

به گزارش خبرنگار مهر، رضا شیشه بر صبح امروز در مراسم افتتاحیه اولین جشنواره استانی مسابقات قرآن خوزستان با بیان اینکه امروز مدارس صدرا از نظر تعداد دانش آموزان، مقام اول را در استان دارد، افزود: حرکتهای علمی خوب و همچنین بهترین برگزیدگان مسابقات آموزشی آموزشگاههای سطح  کشور را در این مدارس شاهد بوده ایم. این تلاش در قالب مسابقاتی بوده که ابتدا در مدارس انجام شده است که گزارش آن را به اطلاع خواهیم رساند.

مسوول هماهنگ کننده دبیرستان های صدرا در خوزستان عنوان کرد: از تعداد دانش آموزان حاضر در این جشنواره، 60 نفر دانش آموز دختر و 39 نفر دانش آموز پسر مدارس صدرا هستند که در بخش های مختلف حفظ، قرائت، روان خوانی و احکام در مدرسه خود مقام کسب کرده اند.

شیشه بر ادامه داد: برترین دانش آموزان  این جشنواره به تهران معرفی خواهند شد تا در سطح کشوری ساماندهی شوند و برای مسابقات کشوری آماده شوند.

وی گفت: 13 دبیرستان در استان در زمینه معارف اسلامی فعالیت می کنند که این آمار در کشور بی سابقه بوده است.

مسوول هماهنگ کننده دبیرستان های صدرا در خوزستان تصریح کرد: در تلاشیم که این دبیرستان های نیروساز انقلاب اسلامی افزایش پیدا کنند و امروز شاهد به ثمر رسیدن این نشست دینی و علمی هستیم.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.