پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۷:۴۶

به گزارش ایرنا، این محفل معنوی با حضور قاریان مطرح استانی و شهرستانی و مددجویان در دارالقرآن حضرت صدیقه کبری (س) زندان گرگان…

به گزارش ایرنا، این محفل معنوی با حضور قاریان مطرح استانی و شهرستانی و مددجویان در دارالقرآن حضرت صدیقه کبری (س) زندان گرگان برگزار شد و قرائت کلام الله مجید توسط قاریان برتر گلستان و مددجویان حافظ کل قرآن از جمله برنامه های آن بود.

همچنین در این آیین مدیر زندان شهرستان گرگان، مسوول فرهنگی اداره اوقاف شهرستان بندرگز و مسولین ندامتگاه مرکز گلستان حضور داشتند.

از سوی دیگر در اجرای طرح هجرت از سوی اداره کل اوقاف استان گلستان تعداد 7 روحانی در ماه مبارک رمضان درراستای اجرای فعالیت های فرهنگی در زندان گرگان مستقر شده اند.

ˈحمیدرضا پوریانیˈ مدیر زندان گرگان روز پنجشنبه در این زمینه به ایرنا گفت: بهره مندی مناسب از ماه مبارک رمضان نیاز به برنامه ریزی جامع در حوزه فرهنگی و تربیتی دارد و روحانیون طرح هجرت در این راستا در زندان گرگان حضور یافته اند.

وی مهمترین فعالیت های این روحانیون را برگزاری جلسات گروهی با مضامین اخلاقی، رفتاری و معنوی، ارائه مشاوره، برگزاری نماز جماعت و آموزش قرآن و نماز بیان نمود.

601

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.