سه شنبه، ۰۱ مهر ۹۳ - ۰۲:۴۶

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با خانواده دانش‌آموز کلاس اولی که هنگام رفتن به مدرسه بر اثر هیجان جان سپرد، دیدار…

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با خانواده دانش‌آموز کلاس اولی که هنگام رفتن به مدرسه بر اثر هیجان جان سپرد، دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه کهگیلویه و بویراحمد، هادی زارع‌پور به همراه جمعی از کارکنان آموزش وپرورش در صبح روز 31شهریور وارد بیمارستان امام‌سجاد(ع) یاسوج شدند و با خانواده مرحومه دیدار و گفتگو کردند.

رؤیا عباسی که با شور و حال خاص خود آماده رفتن به مدرسه در منطقه اکبرآباد یاسوج بود در هنگام خروج از خانه دچار عارضه قلبی شد و با رسیدن به بیمارستان جان سپرد.

به گفته والدین رویا، وی برای رفتن به مدرسه بسیار ذوق زده شده و شب گذشته لباس‌ها و کیف را در کنار خود قرار داد و صبح روز 31شهریور و پس از صرف صبحانه به همراه مادر خود و در هنگام خروج از خانه احساس ناراحتی از ناحیه سینه و قلب کرده و تا رسیدن به بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج جان خود را از دست داد و فوت کرد.

به گزارش ایسنا، همچنین سیدحمدالله خواهش‌نیک، رییس روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: “رویا عباسی” یکی از دانش آموزان یاسوجی پایه اول ابتدایی در شور و شوق رفتن به مدرسه و پیش از پا نهادن به عرصه تعلیم و تربیت قلبش از تپش ایستاد.

وی اظهارکرد: این دانش‌آموز ساکن محله اکبرآباد یاسوج همزمان با برگزاری جشن شکوفه‌ها سکته قلبی کرد. این دانش‌آموز قبل از پا نهادن در آموزشگاه جان خود را از دست داد و تلاش خانواده او و پزشکان بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج برای نجات جان او ناکام ماند.

به گزارش ایسنا، روز دوشنبه 31 شهریور ماه 14هزار دانش‌آموز کلاس اولی در استان کهگیلویه و بویراحمد سال تحصیلی خود را آغاز کردند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *