چهارشنبه، ۰۲ مهر ۹۳ - ۰۲:۵۱

‌رئیس شورای اسلامی روستای حصه‌گاه در شهرستان مانه و سملقان گفت: مدرسه این روستا به علت عدم پرداخت مطالبات پیمانکار در سال تحصیلی…

‌رئیس شورای اسلامی روستای حصه‌گاه در شهرستان مانه و سملقان گفت: مدرسه این روستا به علت عدم پرداخت مطالبات پیمانکار در سال تحصیلی جدید افتتاح نشد.

حسین رحمانی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به درخواست معلمان روستا جهت افتتاح مدسه تازه ساخت، بیان کرد: در محوطه مدرسه 30 ساله این روستا چند کلاس درس توسط بنیاد طرح برکت ساخته شده است.

وی ادامه داد: این مدرسه سه کلاسه نوساز قرار بود پانزدهم شهریور ماه سال گذشته در اختیار مسوولان مدارس قرار داده شود.

رحمانی گفت: با پیگیری‌های مکرر و با وجود تکمیل شدن ساختمان مدرسه نوساز، به دلیل تسویه نشدن حقوق پیمانکار ، فضای جدید مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار داده نشده است.

وی با اشاره به اینکه سال تحصیلی جدید در کلاس‌های درس با در و پنجره‌های تخریب شده و دیوارهای فرسوده شروع شد، بیان کرد: لازم به ذکر است که حکم انتقال امتیازات آب، برق و گاز مدرسه قدیمی به مدرسه جدید نیز داده شده است.

رحمانی بیان کرد: در حال حاضر ساختمان قدیمی مدرسه از همان امتیازات آب و برق استفاده می‌کند که این از سوی ماموران شرکت آب و برق به عنوان تخلف شناخته خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: 60 دانش آموز دختر و پسر و 15 کودک در مهد کودک و پیش دبستانی از کلاس‌های 30 ساله این مدرسه استفاده می‌کنند.

روستای حصه گاه در چهار کیلومتری شهر پیش قلعه از توابع شهرستان مانه و سملقان در خراسان‌شمالی واقع شده است که دارای 140 خانوار و 600 نفر جمعیت است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *