چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۲۶

به گزارش خبرنگار مهر، اصغر حصیری عصر سه‌شنبه در دیدار با خانواده عبدالمحمد شعرانی معلم کوچکترین مدرسه دنیا با تبریک هفته معلم به…

به گزارش خبرنگار مهر، اصغر حصیری عصر سه‌شنبه در دیدار با خانواده عبدالمحمد شعرانی معلم کوچکترین مدرسه دنیا با تبریک هفته معلم به خانواده عبدالمحمد شعرانی اظهار داشت: افتخار می‌کنم که به عنوان خادم فرهنگیان امروز به دیدار پدر و مادری آمده ام که شش فرهنگی وارسته تقدیم جامعه کرده اند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: ارتقای معیشت فرهنگیان و بالا بردن سطح آموزش از برنامه های مهم اداره کل آموزش و پرورش استان است.

وی با برشمردن خصوصیات عبدالمحمد شعرانی اضافه کرد: مدرسه کالو نماد توجه به آموزش پرورش نوین البته با حفظ نگاه بومی است و امروز استان بوشهر به مدرسه کالو می‌بالد و امیدواریم قدر معلم‌های اینچنین را بدانیم و آن‌ها را حمایت کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر ادامه داد : نان حلال پدری زحمتکش سبب می‌شود، شش فرزند فرهنگی به جامعه تحویل داده شود که امروز همه ما به آن ها می بالیم و دستان چنین پدری را باید بوسه زد.

حصیری گفت: بزودی از توانمندی عبدالمحمد شعرانی در اداره کل آموزش و پرورش استان استفاده خواهیم کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در آستانه هفته گرامیداشت مقام معلم با سفر به بندر دیّر با خانواده عبدالمحمد شعرانی دیدار و گفتگو کرد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *