یکشنبه، ۱۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۵۹

به گزارش خبرنگار مهر، حمزه اعتماد بعدازظهر یکشنبه در آئین تودیع و معارفه مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان دیر به نقش بسیار…

به گزارش خبرنگار مهر، حمزه اعتماد بعدازظهر یکشنبه در آئین تودیع و معارفه مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان دیر به نقش بسیار مهم آموزش و پرورش و همچنین تعلیم و تربیت صحیح اشاره کرد و اظهار داشت: آموزش وپرورش خانواده بزرگ وتاثیرگذاری در کشور است.

فرماندار شهرستان دیر افزود: سعی شود تا تعلیم و تربیت با شتاب بیشتری توسعه یابد و این توسعه و حرکت آموزش و پرورش در راستای منویات مقام معظم رهبری باشد.

وی افزود: آموزش و پرورش همچون دو بال در جامعه است که باید پاسخگوی نیاز و مخاطبان خود باشد و مدرک گرایی جای خود رابه عمل گرایی دانش بدهد.

لزوم توجه به شایستگی در انتخاب نیروها و تکریم ارباب رجوع

اعتماد در ادامه اضافه کرد: در حوزه پرورش مدرسه نهاد موثری است که نیاز به جدیت و دقت بیشتری دارد و دولت اهتمام ویژه ای به آموزش و پرورش دارد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ادامه داد: جابجایی و تغییرات امری طبیعی است که با هدف پویایی وبهره گیری از دانش و تجارب دیگران به کار می‌رود.

وی تعامل و همکاری را لازمه مدیر جدید آموزش و پرورش دانست و گفت: تعامل با ائمه جمعه و جماعات، توجه به ارتقای آموزش، توسعه مشارکت مردمی و فرهنگیان، خدمت رسانی به رشد آموزش وپرورش، استفاده از نظرات فرهنگیان، توجه به شایستگی در انتخاب نیروها و تکریم ارباب رجوع باید در دستور کار قرارگیرد.

لازم به ذکر است که در این مراسم با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، امام جمعه، فرماندار و مسئولان محلی و فرهنگیان شهرستان دیر مدیر جدید آموزش و پرورش دیر معرفی و از خدمات مدیر سابق تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.