جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۲۴

به گزارش خبرگزاري مهر، در وزن 54 کیلوگرم کشتی فرنگی که 9 نفر حضور دارند امین قلاوند پس از استراحت در دور نخست…

به گزارش خبرگزاري مهر، در وزن 54 کیلوگرم کشتی فرنگی که 9 نفر حضور دارند امین قلاوند پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف تیموراف از ازبکستان می رود.

در وزن 58 کیلوگرم  کشتی فرنگی کرامت عبدولی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف حسن اف از تاجیکستان می رود در این وزن 14 کشتی گیر حضور دارند.

در وزن 63 کیلوگرم کشتی فرنگی که 10 نفر حضور دارند مهدی زیدوند در دور نخست به مصاف رحیم جان اف از قزاقستان می رود و در صورت شکست این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران ازبکستان و ژاپن مسابقه می دهد.

در وزن 69 کیلوگرم کشتی آزاد احمد بذری در دور اول با موناختباتار از مغولستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران ازبکستان و سریلانکا می رود در این وزن 13 نفر حضور دارند.

در وزن 76 کیلوگرم کشتی آزاد که 13 کشتی گیر حضور دارند آرش نیرآبادی در دور نخست به مصاف ویپایف از ترکمنستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی گیران هند و قزاقستان مبارزه خواهد کرد.

مسابقات اوزان مذكورفردا (جمعه) برگزار خواهد شد. در روز نخست این رقابت ها تیم ایران صاحب یک مدال طلا، سه نقره و یک برنز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.