چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۳:۱۹

به گزارش خبرنگار مهر، سر انجام پس از ماه ها حرف و حديث در خصوص احتمال ترك مسئوليت مديريت ميراث فرهنگي همدان از…

به گزارش خبرنگار مهر، سر انجام پس از ماه ها حرف و حديث در خصوص احتمال ترك مسئوليت مديريت ميراث فرهنگي همدان از سوي عليرضا ايزدي، وی بر اساس حكم رئيس سازمان ميراث فرهنگي بركنار شد.

در اين حكم كه از سوي سطاني فر صادر شده عنوان شده است كه ریحان سروش‌مقدم مديركل سابق مسكن و شهرسازي استان همدان به عنوان مديركل ميراث فرهنگي همدان انتخاب شده است.

سلطاني فر وي را در اين حكم به حفظ و نگهداری از میراث ارزشمند فرهنگی- تاریخی، رشد و توسعه صنایع دستی و گردشگری و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران، اندیشمندان، کارشناسان خبره، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با حوزه های کاری در سازمان مرکز و توجه به مسائل انسانی ملزم کرده است.

سرورش مقدم كه داري مدرك كارشناسي ارشد در گرايش عمران است در دو سال پاياني دولت نهم مسئوليت سازمان مسكن و شهرسازي همدان را برعهده داشته و اكنون مديريت يكي از شركتهاي سيمان را در كشور به عهده دارد و اصلاتا ياسوجي و همشهري استاندار همدان است.

قرار است مراسم توديع و معارفه مديران جديد و قديم ميراث فرهنگي همدان با حضور معاونان ميراث فرهنگي كشور روز شنبه در غياب سلطاني فر كه به برزيل سفر كرده برگزار شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.