شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۸

ریحان سروش مقدم در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه یکی از اولویت های اصلی استان همدان ارتقا گردشگری است، گفت: توسعه…

ریحان سروش مقدم در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه یکی از اولویت های اصلی استان همدان ارتقا گردشگری است، گفت: توسعه گردشگری استان منوط به شناساندن همدان به سایر نقاط کشور و حتی خارج از کشور است.

وی با تاکید بر اینکه گردشگری می تواند سهم مهمی از اشتغال استان را بدست گیرد، افزود: ستاد تبلیغات استان همدان از مدت ها قبل کار خود را آغاز کرده و در راستای معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های همدان فعالیت هایی انجام داده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان با اشاره به اینکه تبلیغات در داخل استان برای همدان کافی نبوده و فایده ای ندارد، بیان داشت: برای شناساندن همدان به دنیا به تبلیغات از خارج از استان نیاز است.

سروش مقدم بیان داشت: در این هفته همدان میزبان مدیران 15 آژانس مسافرتی اروپایی است که این مدیران از کشورهایی مانند آلمان، بلژیک و ایتالیا و فرانسه وارد استان همدان می شوند.

وی با اشاره به اینکه حضور مدیران آژانس های مسافرتی در همدان زمینه ای برای معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های استان همدان به آنها است، بیان داشت: مدیران آژانس های مسافرتی در واقع نمایندگان کشورهای خارجی در همدان هستند و معرفی همدان به این افراد می تواند همدان را تا حدودی به دنیا معرفی کند.

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان همدان عنوان داشت: امیدواریم حضور مدیران آژانس های مسافرتی زمینه ای برای معرفی بیشتر همدان به گردشگران خارجی و زمینه ای برای جذب گردشگران بیشتر باشد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.