شنبه، ۲۸ تیر ۹۳ - ۰۶:۵۳

دکتر ˈمحبوبه خلوقˈ روز شنبه در گفت وگو با ایرنا، اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده بیش از 400…

دکتر ˈمحبوبه خلوقˈ روز شنبه در گفت وگو با ایرنا، اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده بیش از 400 معلول، سالمند و زنان سرپرست خانوار در محل تالار آبگینه میهمان ضیافت الهی شدند.

وی هدف از برپایی این ضیافت الهی را تقویت باورها و اعتقادات دینی و همچنین افزایش انگیزه و حس استقلال و عدم وابستگی اعلام کرد و افزود: امسال برنامه های قرآنی، معرفتی و تبلیغی، دعا و مناجات خوانی به صورت مسابقه ای در این برنامه در نظر گرفته شده بود.

به گفته وی، اقامه نماز جماعت، سخنرانی مذهبی و بیان احکام شرعی، ویژه برنامه های لیالی قدر، شهادت حضرت علی(ع) در دیگر برنامه های این ضیافت الهی بود.

مدیر عامل انجمن برنا، با بیان اینکه بالغ بر دو هزار و 500 نفر معلول و سالمند عضو این موسسه می باشند، افزود: همه ساله در این ایام مراسم سوگواری و سفره افطاری از سوی مسوولان انجمن با حضور تعداد قابل توجهی از اعضا برپا می شود و امسال نیز این مراسم با همکاری سازمان بهزیستی و شرکت مسوولان دولتی و شهرداری تهران در شب 21 رمضان برپا شد.

دکتر خلوق گفت: ضمن رضایت از برگزاری برنامه فوق ، خواستار نگاه جدی تر برنامه ریزان و مدیران در حوزه معلولان و سالمندان به برنامه های تفریحی و نشاط آور و ارتقای روحیه خودباوری جامعه هدف شد.

1724/1417/

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *