شنبه، ۱۰ خرداد ۹۳ - ۱۱:۴۰

به گزارش ایرنا همایون حائری ، شنبه در نشستی با استاندار هرمزگان با اشاره به شرایط آب و هوایی مناطق گرمسیر و نیاز…

به گزارش ایرنا همایون حائری ، شنبه در نشستی با استاندار هرمزگان با اشاره به شرایط آب و هوایی مناطق گرمسیر و نیاز مردم این مناطق به برق بیان کرد: می کوشیم تا با تعمیرات نیروگاه ها، احداث خطوط انتقال جدید و وارد کردن نیروگاه های جدید به مدار تولید و اعمال مدیریت مناسب در مصرف، در فصل تابستان و گرما مشکلی نداشته باشیم.

وی افزود:تامین برق روستاهای فاقد برق و تلاش برای برقدار کردن روستاهای بالای 10 خانوار تا پایان امسال از دیگر اولویت های مهم شرکت توانیر است که با تمام توان سعی در تحقق آن داریم.

استاندار هرمزگان هم در این نشست بر لزوم برنامه ریزی مناسب برای رفع مشکلات روستاهای فاقد برق در این استان تاکید کرد و گفت:توسعه صنعت برق می تواند موجب رشد و توسعه همه جانبه در هرمزگان شود.

جاسم جادری بیان داشت: توسعه زیرساخت های صنعت برق در استان هرمزگان باید مورد توجه جدی وزارت نیرو و شرکت توانیر قرار گیرد.

وی، عدم برق رسانی به بخشی از روستاهای هرمزگان را یکی از مشکلات اصلی این استان بیان کرد و گفت:باید برای رفع این مشکل اعتبارات مناسبی تخصیص یابد و برنامه ریزی خوبی انجام شود.

استاندار هرمزگان افزود: طرح احداث نیروگاه برق ˈگنوˈ از جمله طرح های مهم صنعت برق در این استان است که باید روند احداث و بهره برداری از آن با شتاب بیشتری انجام و گام های بعدی برای احداث نیروگاه های جدید برداشته شود.ک/2

7198/668 /679

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *