پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۳۳

به گزارش خبرنگارمهر،جلسه شهرداران استان قزوین عصر چهارشنبه باحضور منوچهر حبیبی معاون عمرانی استانداری،ایرج زاهدپور مدیرکل دفتر شهری استانداری در سالن مدیریت بحران…

به گزارش خبرنگارمهر،جلسه شهرداران استان قزوین عصر چهارشنبه باحضور منوچهر حبیبی معاون عمرانی استانداری،ایرج زاهدپور مدیرکل دفتر شهری استانداری در سالن مدیریت بحران قزوین برگزار شد.

منوچهر حبیبی دراین نشست باتقدیراز خدمات سه ساله مجتبی رحیمی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان گفت: تغییرات مدیریتی که روالی طبیعی است می تواند منشاء تحول در دستگاه مربوط هم شود و برنامه های جدیدی را در حوزه اجرایی ایجاد کند.

معاون عمرانی استانداری قزوین بیان کرد: چون دوران مدیریتها کوتاه است باید تلاش کنیم در زمان مسئولیت که دائمی نیست بدون منت به مردم خدمت کنیم و اثار ارزشمندی از خود بجا بگذاریم.

وی گفت: سازمان همیاری قزوین از سازمانهای برتر کشور است و کارنامه موفقی داشته است و به عنوان یک نمونه از بخش شبه دولتی که در بخش خصوصی فعالیت می کند توانسته با جذب سرمایه گذاری طرحهای خوبی را اجرا کند.

معاون عمرانی استانداری یادآورشد: امیدواریم این سازمان بتواند در حوزه جذب سرمایه گذاری موفق عمل کرده و فعالیتهای خود را توسعه دهد.

حبیبی یادآورشد: با استفاده از نظر شهرداران و بررسی های کارشناسی در نهایت برای مسئولیت سازمان همیاری شهرداری های استان بهترین فرد آقای فرج زاده ها پیشنهاد شدند که همه شهرداران و اعضاء هیئت مدیره به اتفاق آراء نظر موافق داشتند که امیدواریم منشاء کارهای خوبی شوند.

وی یادآورشد: از مدیرعامل جدید انتظار داریم برنامه های مدیریتی خود را ارائه کند تا بتوانیم آینده خوبی را برای این سازمان متصور شویم و کارها با وضعیت بهتری به انجام برسد.

معاون عمرانی استانداری قزوین تصریح کرد: تجربه و مسئولیت های قبلی ایشان نشان می دهد که انتخاب خوبی صورت گرفته و امیدواریم سازمان همیاری ها دوران پرنشاط و موفقی را با این انتخاب سپری کند.

در این جلسه پس از رای گیری از اعضاء هیئت مدیره علی فرج زاده ها با اکثریت آراء به عنوان مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین انتخاب شد.

فرج زاده ها بیش از 12 سال عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان قزوین، 9 سال عضو شورای مرکزی نظام مهندسی کشور و مدتی نائب رئیس این سازمان بوده و شش سال نیز مدیر یکی از کارخانه ها در شهر صنعتی البرز بوده است.

مجتبی رحیمی نیز به عنوان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان قم منصوب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.