پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۴۴

معاون وزیر نفت گفت: در صورتی که سرمایه گذاری بتواند کالای مورد نیاز صنعت نفت را تامین کند و شرایط خرید نفت را…

معاون وزیر نفت گفت: در صورتی که سرمایه گذاری بتواند کالای مورد نیاز صنعت نفت را تامین کند و شرایط خرید نفت را نیز داشته باشد، تهاتر نفت با کالا امکانپذیر است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رکن الدین جوادی از امکان پذیرشدن تهاتر نفت با کالا خبر داد و گفت: البته این در صورتی است که کالای مربوطه، مورد نیاز صنعت نفت و تامین کننده کالا نیز نیازمند خرید نفت باشد.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران همچنین با بیان اینکه وندورلیست واحد صنعت نفت در دست تدوین است، افزود: شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران، نقش مهمی در صنعت نفت ایفا می کند و این شرکت در زمینه انتقال تکنولوژی و تسهیل ساخت داخل، بسیار حائز اهمیت است.

وی یادآور شد: با هدف تسهیل بیشتر ساخت داخل و تامین کالاهای مورد نیاز صنعت نفت، ضروری است نقشه راه جدیدی در این مسیر و بر اساس سیاستهای وزارت نفت تدوین شود.

به گزارش شبه اطلاع رسانی نفت و انرژی، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در بازدید از غرفه های سالن 8 نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، از غرفه شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران بازدید کرد.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت از روز گذشته (16 اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرده است و 19 اردیبهشت به کار خود خاتمه می دهد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.