جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۲

ˈمحمد پور رضاˈ روزجمعه به ایرنا گفت: این دوره تعمیرات با تلاش متخصصان و کارکنان واحدهای عملیاتی و پشتیبانی شرکت در راستای آماده…

ˈمحمد پور رضاˈ روزجمعه به ایرنا گفت: این دوره تعمیرات با تلاش متخصصان و کارکنان واحدهای عملیاتی و پشتیبانی شرکت در راستای آماده سازی پالایشگاه برای دریافت بیشترین میزان گاز در فصل زمستان، استمرار تولید و جلوگیری از توقف های ناخواسته صورت گرفت.

وی افزود: پروژه تعمیرات این واحدها براساس برنامه زمانبندی MSP در گرمای شدید و طاقت فرسای منطقه با نظم و ترتیب خاص و با رعایت استانداردها و مقررات ایمنی و HSE بدون هیچگونه حادثه زودتر از برنامه پیش بینی شده به پایان رسید.

وی گفت: در این پروژه ضمن انجام کارهای معمول تعمیرات اساسی با توجه به تغییر خوراک پالایشگاه در چند سال اخیر و دریافت گاز ترش فازهای 6 ، 7و 8 عسلویه از طریق خط پنجم سراسری گاز، اقدام به بررسی و پایش ویژه از تجهیزات و دستگاه های در معرض گاز ترش ورودی شد.

پور رضا توضیح داد: این زمینه پروژه FFS (Finess for service) و عملیات تنش زدایی حرارتی برج جذب و فیلتر ورودی گاز واحد برای اولین بار در رابطه با تجهیزات خاص توسط همکاران بازرسی فنی و به کمک بخش خصوصی انجام شد.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز بید بلند گفت: با توجه به اقدامات صورت گرفته انتظار می رود در فصل زمستان امسال بتوانیم با تولید حداکثری در تامین گاز مصرفی شبکه سراسری موفق باشیم.

538/7162

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.