یکشنبه، ۲۵ خرداد ۹۳ - ۰۳:۲۱

دکترˈ قاسم بهرامیˈ روز یکشنبه در تشریح عملکرد بیمه ای این اداره کل از زمان آغاز بکار دولت تدبیر و امید تاکنون، به…

دکترˈ قاسم بهرامیˈ روز یکشنبه در تشریح عملکرد بیمه ای این اداره کل از زمان آغاز بکار دولت تدبیر و امید تاکنون، به خبرنگار ایرنا افزود: همچنین در تلاش هستیم که تا پایان خرداد ماه امسال پنج تا شش قلم داروی پرمصرف ناباروری را زیر پوشش بیمه ای قرار دهیم.

وی اظهارکرد: در مدت یاد شده با اجرای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستانهای دولتی – دانشگاهی، بیماران تنها 10 درصد هزینه های بستری را پرداخت می کنند و همه لوازم عمل جراحی و داروها توسط بیمارستان تهیه می شود.

این مسوول اظهار کرد: در این مدت هزینه به کد پایه عمل های جراحی بابت هزینه های لاپاراسکوپ، آندوسکوپ و آرتروسکوپ در اعمال جراحی گلوبال وغیرگلوبال 25 درصد افزایش یافت.

بهرامی افزود: این اداره کل 30 درصد از هزینه های هتلینک آی سی یو در بخش های کمتر از پنج تخت فاقد پزشک مقیم و هزینه های هرگونه مسمومیت بدون در نظر گرفت علت آن را پرداخت می کند.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان قزوینی می توانند هزینه های خسارات متفرقه خود را تا دو میلیون ریال با مراجعه به میز خدمت دریافت کنند که این مهم تاکنون از تردد افراد به طبقات و اتلاف وقت آنها جلوگیری کرده است.

مدیر کل بیمه سلامت استان قزوین یادآور شد: همچنین در این مدت پرداخت هزینه های خسارات متفرقه در بخش سرپایی به یک روز و بستری به یک هفته از سوی این اداره کل کوتاه شده است.

40 درصد از جمعیت یک میلیون و 200 هزار نفری استان قزوین زیر پوشش بیمه سلامت استان قزوین هستند.

7391/ 614

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.