چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۱:۱۲

ˈاسماعیل غنیانˈ روز چهارشنبه در نشست هم اندیشی بازرسان کار استان سمنان با حضور در مهدیشهر با تجلیل از تلاش بازرسان، سلامت، سختکوشی،…

ˈاسماعیل غنیانˈ روز چهارشنبه در نشست هم اندیشی بازرسان کار استان سمنان با حضور در مهدیشهر با تجلیل از تلاش بازرسان، سلامت، سختکوشی، تلاش، پاکدست و تخصص را مهمترین صفات بازرسان برشمرد.

وی گفت: این صفات در بازرسان کار بدلیل اظهار نظرصریح و شفاف که در حوادث ناشی از کار، دفاع از نظرات خود در مراجع مختلف و نظارت جدی بر حسن اجرای قوانین و … دارند مشهود است.

وی ارتقای سطح ایمنی در محیط های کاری، نظارت بر اشتغال اتباع خارجی، آموزش نکات ایمنی در محیط کار، ارتقای کمی و کیفی تشکلهای کارگری و کارفرمائی، تحلیل و پایش وضعیت واحدهای مشکل دار، ارتقای فرهنگ کار و تعاون و بازرسی از معادن را از اولویتهای کاری واحدهای بازرسی برشمرد.

غنیان نیروی انسانی در هر جامعه را ارزشمندترین سرمایه بیان کرد و خاطرنشان ساخت: سلامت و تندرستی و صیانت این سرمایه انسانی و منابع مالی از اهم وظایف دولتها بشمار آمده همواره در برنامه ریزیهای کلان نیز به آن توجه کافی مبذول می شود.

این نشست با هدف بهبود روند کار بازرسان تشکیل شد و در آن عملکرد سال92، نحوه برگزاری کارگروه ایمنی و چگونگی تعیین صلاحیت ایمنی پیمانکاران بررسی شد.

در این نشست از ˈوحید اسکندریانˈ از گزارش بازرس کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سمنان که به عنوان برترین گزارش حادثه کار کشور انتخاب شده بود با اهدای جوائزی، تجلیل شد.ک/1

599/608: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.