یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۵

به گزارش ایرنا، علی جعفری آذر روز یکشنبه در جلسه تودیع و معارفه رییسان سابق و جدید ثبت احوال چاراویماق افزود: ثبت وقایع…

به گزارش ایرنا، علی جعفری آذر روز یکشنبه در جلسه تودیع و معارفه رییسان سابق و جدید ثبت احوال چاراویماق افزود: ثبت وقایع ولادت، فوت، ازدواج و طلاق در کشور در مدت 15 روز انجام می شود که این عمل در آذربایجان شرقی کمتر از این زمان است.

وی با بیان اینکه آذربایجان شرقی دو سال پیاپی در ثبت این وقایع رتبه اول را به خود اختصاص داده است، اظهار کرد: در سه ماه نخست امسال نرخ رشد جمعیت در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.

مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی گفت: در این مدت میزان طلاق نیز در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته شش درصد افزایش یافته و مسوولان باید با تمهیدات لازم و ارایه تسهیلات ازدواج مانع از گسترش طلاق و افزایش ازدواج جوانان شوند.

علی بدرشکوهی فرماندار چاراویماق نیز در این جلسه با قدردانی از اقدامات ثبت احوال این شهرستان گفت: ثبت دقیق وقایع چهارگانه موجب برنامه ریزی دقیق در مسایل مختلف در کشور می شود.

در این آیین علی محمد حسینی به عنوان رییس جدید ثبت احوال چاراویماق معرفی و از تلاش های صالح صادقی رییس سابق این اداره قدردانی شد.

7484/590/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.