یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۱:۵۶

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم معارفه مدیر کل جدید سازمان بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری ظهر شنبه با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار…

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم معارفه مدیر کل جدید سازمان بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری ظهر شنبه با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و مسئولان استانی و شهرستانی در سالن مهر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری در این مراسم گفت: سازمان بهزیستی یکی از مهمترین سازمان های حمایتی است که جامعه نیازمند به حمایت بسیاری را در بر دارد از این رو باید مدیریت صحیحی خدمات ارائه شود.

خدابخش مرادی تصریح کرد: بهزیستی در کمک به مددجویان خود بسیار خوب عمل کرده است و کارشناسان این سازمان باید در راستای توانمند شدن و موفق شدن مددجویان تلاش بیشتری داشته باشند.

وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید در خصوص کمک به مددجویان بهزیستی تلاش های بسیاری کرده و تلاش ها و کوشش ها در این خصوص ادامه دارد.

32 هزار معلول تحت حمایت بهزیستی چهارمحال و بختیاری هستند

مدیرکل سابق بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری نیز در این مراسم گفت: بهزیستی در سالهای گذشته گام های بلندی برای کمک به مددجویان در این استان برداشته است.

حسین سعیدی تاکید کرد: کمک به خانه دار شدن مددجویان درثبت نام مسکن مهر، کمک برای ایجاد اشتغال، کمک برای تحصیل و… از نمونه کمکهای حمایتی بهزیستی در این استان به مددجویان بوده است.

وی ادامه داد: هم اکنون در استان چهارمحال و بختیاری 32 هزار معلول تحت حمایت وجود دارد که این تعداد تحت حمایت بهزیستی استان هستند.

وی بیان کرد: در استان چهارمحال و بختیاری 24 مرکز توانبخشی وجود دارد که وظیفه خدمات دهی به مددجویان را بر عهده دارند.

در پایان این مراسم محمد میرزایی اخلاص به عنوان مدیر کل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *