پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۵۰

به گزارش خبرنگار ایرنا، بهلول نعمتی شامگاه چهارشنبه در آیین تودیع خود و معارفه قاسم صمدیان به عنوان مدیر کل جدید این بنیاد…

به گزارش خبرنگار ایرنا، بهلول نعمتی شامگاه چهارشنبه در آیین تودیع خود و معارفه قاسم صمدیان به عنوان مدیر کل جدید این بنیاد افزود: در این زمینه باید به رغم مشکلات اقتصادی و فرهنگی موجود با ایثار و فداکاری خدمت کرد.

وی اظهار کرد: خوشبختانه با عملکرد خوب بنیاد استان، از سال 89 تا 91 در بین دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی در طرح شهید رجایی به عنوان یکی از دستگاه های برتر استان ارزیابی شده ایم.

نعمتی ادامه داد: همچنین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در ارزیابی بنیاد شهید مرکز نیز چندین دوره جزو چهار استان برتر در زمینه پاسخگویی به ارباب و رجوع شناسایی و معرفی شده است و این مهم در سایه برنامه ریزی و اقدامات خوب این نهاد در طول سالهاست.

وی با آرزوی توفیق خدمت به دولت تدبیر و امید و مسوولان گفت: با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب تداوم راه شهدا و ایثارگران باید جزو اولویت های اصلی برنامه های کشور باشد.

نعمتی با بیان اینکه خدمات ارایه شده به ایثارگران در مقابل فداکاری های آنها چیز قابلی به شمار نمی رود، گفت: در مدت خدمت خود تلاش کردیم در تمام روزها، ساعت ها و لحظاتی که در خدمت این عزیزان هستیم، بتوانیم خلاء شهدا را در جامعه و نزد خانواده های ایثارگران پر کنیم.

وی تعامل با ایثارگران، ایجاد و تقویت همکاری و ارتباط با این قشر، همراهی و هم دردی با مشکلات خانواده آنها را از جمله اقدامات دوره مدیریتی خود برشمرد.

مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی تاکید کرد: تلاش کردیم در این مدت عدالت در خدمت رسانی در بین این قشر رعایت شود.

587/7240

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *