یکشنبه، ۰۱ تیر ۹۳ - ۰۷:۵۹

نعمت الله حسینی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: شرکت مخابرات آمادگی خود را جهت ارائه اینترنت 10 مگابایتی به دستگاه ها و…

نعمت الله حسینی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: شرکت مخابرات آمادگی خود را جهت ارائه اینترنت 10 مگابایتی به دستگاه ها و ارگان ها اعلام کرد.

وی گفت: شرکت مخابرات در راستای تأمین زیرساخت های لازم جهت توسعه مخابرات پاکدشت از سال 90 تا 92 بیش از 11 میلیارد تومان پروژه در این شهرستان تعریف و اجرا کرده است.

مدیرکل مخابرات منطقه سه استان تهران افزود: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از شش میلیارد تومان پروژه در زمینه توسعه شبکه ، توسعه شبکه فیبر نوری ، ADSL و نیازهای ارتباطی شهرستان پاکدشت پروژه تعریف شده که این پروژه ها تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی اظهار داشت: هم اکنون تحویل اشتراک تلفن ثابت در بسیاری از مناطق شهرستان پاکدشت به صورت روزانه انجام می شود و در برخی از مناطق نظیر پروژه مسکن مهر شمس الشموس با وجود سرمایه گذاری صورت گرفته هیچ گونه متقاضی تلفن ثابت وجود ندارد .

حسینی گفت: در بخش توسعه فناوری و برخورداری روستائیان شهرستان پاکدشت از اینترنت پرسرعت ، زیر ساخت های لازم در تمامی روستاهای این شهرستان فراهم شده و تنها 2 روستای این شهرستان از این امکان برخوردار نبودند که با تأمین زیرساخت های لازم ، به زودی این دو روستا نیز از این خدمات برخوردار می شوند .

مدیرکل مخابرات منطقه 3 تصریح کرد: شرکت مخابرات آمادگی لازم جهت ارائه اینترنت 10 مگابایتی به دستگاه ها و ارگان ها را دارد.

تهرام/7254/1348

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.