چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۷:۱۲

 به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای شامگاه سه شنبه در پایان جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران در ساری گفت:…

 به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای شامگاه سه شنبه در پایان جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران در ساری گفت: توقع مردم سیلزده مازندران این است که مسولان از دادن وعده هایی که نمی توانند انجام دهند خوداری کنند و نباید اعتماد مردم به مسئولان نظام خدشه دار شود.

وی با اشاره به اینکه مردم شایسه خدمت هستند، بیان داشت: هرکاری که با کمک مردم انجام شود، نتیجه بخش و موفق است و باید احساس صداقتی که مردم نسبت به مسئولان استان دارند، حفظ کنند.

حجت الاسلام محسنی اژه ای یادآور شد:  تاکنون اقدامات خوبی برای مدیریت بحران سیل در مازندران انجام شد و مسئولان خوب وارد عمل شدند و ما وظیفه داریم به مشکلات مردم توجه کنیم.

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به سیل سال 91 در شرق مازندرانف خواستار بازنگری و تجدید نظر در برآوردهای مالی این حادثه شد و گفت: باید بررسی شود که آیا اعتبارات بخوبی و در جای خود هزینه شده است یا خبر.

وی با تقدیر از صوری و هماهنگی مردم مناطق سیل زده افزود: مسئولان خوب وارد شدند و بسیاری از خیابانها و خانه ها پاکسازی شده  و آرامش به مردم بازگردانده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.