پنجشنبه، ۰۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۱۰

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای اداری استان روز پنجشنبه با حضور علی آقا محمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله باریک…

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای اداری استان روز پنجشنبه با حضور علی آقا محمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله باریک بین نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، مرتضی روزبه استاندار، معاونان استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی در سالن جلسات استانداری قزوین تشکیل شد.

آیت الله باریک بین در این جلسه با اشاره به آیاتی از قرآن کریم توجه به اخلاق و آموزه های دینی را برای کارگزاران مهم دانست و اظهار داشت: با الهام از آموزه های دینی و رفتاری حسنه باید به کارهای مردم رسیدگی کرد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین تصریح کرد: مومن واقعی دارای چند خصلت است که مدارا با مردم، صبر و شکیبایی و رازداری از جمله آنهاست و مسئولان ومدیران باید الگوی رفتاری خوبی برای دیگران باشند و با روی گشاده به مردم خدمت کنند.

وی بیان کرد: مدیریت جهادی برای رسیدن به نقشه راه که مقام معظم رهبری ترسیم کرده اند ضروری است و امسال همه با عزم ملی لازم است رای تحقق شعار سال اقدام کنند.

آیت الله باریک بین گفت: با کار و تلاش بیشتر و برنامه ریزی اصولی می توان بر مشکلات پیروز شد و از تنگناهای اقتصادی عبور کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.