پنجشنبه، ۱۷ مهر ۹۳ - ۰۷:۲۱

نماینده‌ی ولی‌فقیه در لرستان مدیریت جهادی را مسیری برای غلبه بر کفر دانست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی لرستان، حجت الاسلام…

نماینده‌ی ولی‌فقیه در لرستان مدیریت جهادی را مسیری برای غلبه بر کفر دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی لرستان، حجت الاسلام و المسلمین «سیداحمد میرعمادی» با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نتیجه‌ی فداکاری و جانفشانی هزاران شهید است، افزود: استمرار و تداوم انقلاب اسلامی نیازمند دو کلید اصلی فرهنگ و اقتصاد است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی بوده است، در ادامه پیام انقلاب اسلامی را فرهنگی الهی دانست و گفت: اقتصاد نیز نیاز اولیه معیشت مردم است و بدون توجه به اقتصاد به نقطه‌ی تعالی نمی‌رسیم.

نماینده‌ی ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه تداوم انقلاب اسلامی با دو عامل اصلی فرهنگ و اقتصاد امکان‎پذیر است و تحقق این دو عامل نیازمند عزم ملی و مدیریت جهادی است، گفت: مدیران و مسئولان باید دغدغه‌ی فرهنگی داشته باشند، امروز دشمن فرهنگ ما را هدف قرار داده و بزرگ‌ترین تهدید تحریم اقتصادی و فرهنگی است.

میر عمادی با بیان اینکه برطرف کردن تحریم اقتصادی و مقابله با تهدید فرهنگی با عزم ملی و مدیریت جهادی میسر است، با تأکید بر اینکه مدیریت جهادی در واقع دانستن و توانستن و تلاش کردن است، خاطرنشان کرد: کوشش روح مدیریت جهادی است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.