پنجشنبه، ۰۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۰۹

ˈمحسن خبازˈ روز پنجشنبه در همایش مدیریت مصرف برق و کاهش هزینه ها ویژه مشترکین صنعتی و مدیران انرژی دستگاه های اجرایی در…

ˈمحسن خبازˈ روز پنجشنبه در همایش مدیریت مصرف برق و کاهش هزینه ها ویژه مشترکین صنعتی و مدیران انرژی دستگاه های اجرایی در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان، مهمترین و اقتصادی ترین راهکار ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا را مدیریت مصرف برق دانست.

وی بازه زمانی برنامه تعطیلات و تعمیرات صنایع در تابستان امسال را از پانزدهم خرداد لغایت پانزدهم شهریور اعلام کرد.

خباز با بیان اینکه این طرح با هدف مشارکت صنایع در بهینه سازی مصرف برق و نیز کاهش پیک بار شبکه اجرا می شود افزود: در صورت همکاری واحدهای صنعتی در این بخش و طرح ذخیره عملیاتی در زمان اوج بار، هزینه برق آنها به نسبت ساعات میان باری محاسبه می شود که می تواند صرفه جویی قابل ملاحظه ای را برای آنها داشته باشد.

مشاور معاونت هماهنگی توزیع شرکت توانیر خاطرنشان ساخت: به ازای هر یک درجه ازدیاد حرارت، 500 مگاوات در کشور نیاز مصرف افزایش می یابد و تعامل دوسویه تعرفه های مختلف به ویژه بخش های صنعتی و اداری با صنعت برق، کنترل مصرف را به همراه دارد.

در این همایش از شش دستگاه اجرایی برتر استان سمنان در کاهش مصرف برق و نیز 14 مشترک صنعتی همکار در طرح تعطیلات و تعمیرات سالیانه تابستان سال گذشته این استان با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شد.ک/2

599/506

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *