پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۰

ˈعلی رضا فلاحˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این روستا شامل کریم آباد، چلسبان، ازبیزان، بلوبند، فرج آباد،…

ˈعلی رضا فلاحˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این روستا شامل کریم آباد، چلسبان، ازبیزان، بلوبند، فرج آباد، عباس آباد الویر و بند امیر است.

وی با بیان این که رفع کمبود آب این روستاها با صرف 12 میلیارد و 270 میلیون ریال اعتبار انجام شد، اظهار کرد: خشکسالی های متوالی سال های گذشته موجب خشک شدن منابع تامین آب این روستاها شده بود.

وی بیان کرد: خشکسالی، تامین آب در روستاها را با مشکلاتی مواجه کرده است و موجب شده همه ساله اعتبارهای زیادی صرف بهسازی و بازسازی شبکه های آب روستایی شود.

فلاح ابراز امیدواری کرد که با تخصیص و تزریق اعتبارهای مورد نیاز ضمن حل مشکل کم آبی برخی مناطق روستایی این شهرستان در زمینه اصلاح و ترمیم شبکه های فرسوده انتقال آب و جلوگیری از هر گونه هدر رفت این مایه حیاتی گام های اساسی برداشته شود.

به گفته وی، این شرکت در سال های گذشته اقدام های قابل توجهی را با توجه به اعتبارهای محدود و عدم تخصیص به موقع آن ها برای تامین آب روستاهای این شهرستان انجام داده است.

42 روستای بالای 20 خانوار زیر پوشش آب و فاضلاب روستایی زرندیه هستند و 14 روستا به صورت خودگردان اداره می شوند.ک/3

7338/686

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.