چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۰۲

به گزارش خبرگزاری مهر، با حکم حسین طاهری عباس غفاری جایگزین پیمان شریعتی به عنوان مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی شد….

به گزارش خبرگزاری مهر، با حکم حسین طاهری عباس غفاری جایگزین پیمان شریعتی به عنوان مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی شد.

حسین طاهری در حکم خود با تکیه بر سوابق و توانمندی های عباس غفاری، بر جریان سالم اطلاعات و انتشار بسامان اخبار و تعامل سازنده و به‌ قاعده روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی با مخاطبان و اهالی تئاتر کشور تاکید کرده است.

در این حکم همچنین مدیرکل هنرهای نمایشی از عباس غفاری خواسته است از توانایی های همه همکاران و ظرفیت‌های سپهر رسانه‌ای کشور برای تعالی جایگاه هنر نمایش در ایران و جهان استفاده کند.

حکم مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شرح زیر است:

«برادر گرامی جناب آقای عباس غفاری

جریان سالم اطلاعات و انتشار بسامان اخبار و تعامل سازنده و به‌قاعده با مخاطبان و اهالی تئاتر کشور، در گرو عملکرد بایسته روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی است. از این‌رو، و با عنایت به شناخت، تخصص، توانمندی‌ها و سوابق ارزشمندتان در این عرصه، شما را به عنوان «مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی» منصوب می‌نمایم.

امیدوارم با برنامه‌ریزی مطلوب و بهره‌مندی از توانایی‌های همه همکاران و ظرفیت‌های سپهر رسانه‌ای کشور، و نیز تعامل جدی و هم‌افزا با هنرمندان، کارگزاران تئاتر و نیز اصحاب رسانه، در تعالی جایگاه هنر نمایش در این مرز و بوم و جهان، موفق باشید. لازم است از زحمات جناب آقای پیمان شریعتی در دوران تصدی این مسئولیت، سپاسگزاری و برایشان در تصدی مدیریت اجرایی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی عروسکی تهران، آرزوی توفیق نمایم.»

عباس غفاری که متولد سال 1348 در تهران است،‌ بیش از دو دهه در زمینه های کارگردانی و بازیگری تئاتر فعالیت داشته و از فعالان رسانه ای و روابط عمومی این عرصه هنری نیز به شمار می آید.

به گزارش مهر، چند روز قبل یکی از رسانه ها بدون ذکر منبع اعلام کرده بود که پیمان شریعتی مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی از سمت خود استعفا داده است. شریعتی دقایقی بعد از انتشار آن خبر در گفتگو با خبرنگار مهر استعفایش را تکذیب و عنوان کرد که دوری چند روزه اش از این مرکز به دلیل کمک به جشنواره تئاتر عروسکی و با مرخصی بوده است.

با توجه به حکم اخیر مدیرکل هنرهای نمایشی و بدون اینکه استعفای پیمان شریعتی به صورت رسمی اعلام شود و وی نیز که این امر را تکذیب کرده بود، به نظر می‌رسد طاهری وی را برکنار کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.