دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۴

محمد نظری روز دوشنبه در جمع اعضای ستاد ترویج و توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستایی مراغه افزود: بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان…

محمد نظری روز دوشنبه در جمع اعضای ستاد ترویج و توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستایی مراغه افزود: بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان گام مهمی برای ارتقا سطح زندگی این قشر است.

وی اظهار کرد: صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر گامی موثر در جلوگیری از مهاجرت و حاشیه نشینی روستائیان بوده و نقش مهمی در حمایت از اقشار محروم روستایی، مبارزه با آسیب های اجتماعی، رفع نگرانی نسبت به آینده و حفظ کرامت و منزلت روستائیان ایفا می کند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه هم اکنون 47 درصد از جمعیت هدف این استان زیر پوشش این صندوق قرار گرفته است، ادامه داد: در پایان برنامه پنجم توسعه 270 هزار خانوار در آذربایجان شرقی باید تحت پوشش این بیمه قرار گیرند.

معاون فرماندار مراغه نیز در این جلسه با اشاره به اینکه هم اکنون هشت هزار و 50 نفر از خانواده های روستایی این شهرستان تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان هستند، گفت: این تعداد شامل 44 درصد از جمعیت این شهرستان می شود.

جواد محمودی افزود: در برنامه پنجم توسعه باید 18 هزار خانواده مراغه تحت پوشش خدمات این صندوق قرار گیرند که ستاد ترویج و توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستایی این شهرستان در این راستا تمام تلاش و توان خود را بکار می گیرد.

7483/590/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.