سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۲۹

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه سپاهان، خواکین ساگوئز، در ابتدای حضور خود در مجموعه باغ فردوس باشگاه سپاهان…

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه سپاهان، خواکین ساگوئز، در ابتدای حضور خود در مجموعه باغ فردوس باشگاه سپاهان از زمین های تمرین، استخرها، چمن های طبیعی و مصنوعی، زمین ماسه، زختکن ها، سالن های سرپرشیده، رستوران ها، سالن های بدنسازی و … باشگاه در کمپ فردوس بازدید کرد.

وی در ادامه ضمن دیدار با مدیر عامل باشگاه  با سپاس از میزبانی خوب که از وی در باشگاه سپاهان انجام پذیرفت، امکانات باشگاه سپاهان را امکاناتی خوب و مناسب برای یک باشگاه در ایران خواند و کمپ فردوس را نیز کمپی زیبا و مجهز در ایران قلمداد کرد.

خواکین تاکید کرد: با بازدیدهایی که از باشگاه های مختلف در ایران داشته ایم، در نهایت تصمیم می گیریم که  کمپ بزرگ رئال مادرید را کجا و با همکاری کدام باشگاه راه اندازی کنیم.

مهرزاد خلیلیان، مدیرعامل باشگاه سپاهان نیز در این نشست ضمن معرفی و ارائه تاریخچه ای از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، باشگاه رئال مادرید را یک الگوی بزرگ جهانی در فوتبال دانست و از برنامه های آموزشی این باشگاه در سراسر جهان قدردانی کرد. وی همچنین اظهار امیدواری کرد فونداسیون باشگاه رئال و باشگاه فولاد مبارکه سپاهان بتوانند در راستای اهداف مشترک، برنامه های دو جانبه ای را با یکدیگر برگزار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *