پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۷:۰۴

ˈ رضا دهدشتی زادهˈ روز چهارشنبه در جریان بازدید از شرکت شیر پاستوریزه پگاه خوزستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:صنعت…

ˈ رضا دهدشتی زادهˈ روز چهارشنبه در جریان بازدید از شرکت شیر پاستوریزه پگاه خوزستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:صنعت به واسطه تاثیرگذاری در رفاه اجتماعی ، شکوفایی اقتصادی و حل مشکل اشتغال و قطع وابستگی به خارج از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در این راستا نگاه دولت تدبیر و امید بر تقویت بخش صنعت متمرکز شده است.

وی گفت:دست یابی به توسعه پایدار و تبدیل ایران به کشوری صنعتی و توسعه یافته تنها با حمایت از صنایع و تولید کنندگان داخلی محقق می شود.

دهدشتی زاده در ادامه افزود:واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در استان خوزستان به رغم مشکلات و موانع ، موفق عمل کرده به طوریکه بخش زیادی از چرخه اقتصادی استان خوزستان مرهون واحدهای صنعتی است.

وی با بیان اینکه بخش صنعت در خوزستان مورد حمایت مسئولان ارشد این استان بویژه شخص استاندار می باشد افزود:دستور استاندار خوزستان به دستگاههای اجرایی مبنی بر تامین نیازهای خود از داخل استان گامی مهم در راستای کمک به تولید کنندگان مستقر در این استان بوده که باید به طور جدی از سوی دستگاههای اجرایی عملی شود.

مدیر کل استاندارد خوزستان گفت:در استان خوزستان صنایع قوی و مقتدری در بخش های مختلف فعالیت داشته و چرخه مالی قابل توجهی در گردش است که باید در راستای توسعه خوزستان بکار گرفته شود.

وی همچنین در جریان بازدید از بخش های مختلف شرکت شیر پاستوریزه پگاه خوزستان و بررسی کیفیت استاندارد محصولات این شرکت گفت: شرکت پگاه خوزستان با تولید محصولات استاندارد اعتماد مصرف کنندگان داخلی و خارجی را جلب کرده و سهم قابل قبولی در تولید کشور دارد.

مدیر عامل شرکت پگاه خوزستان نیز گفت:پگاه خوزستان تنها شرکت تولید کننده محصولات لبنی با تکنولوژی روز و نوین بوده که به عنوان مجموعه ای کار آفرین و موفق در سطح استان و کشور شناخته شده است.

ˈمنصور شاکریانˈ افزود:افزایش سطح آگاهی مردم ، فرهنگ سازی مصرف شیر و ترویج سلامت از برنامه های اجتماعی شرکت پگاه خوزستان است. ک/3 7280/648/551

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.