دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۱۳

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل جدید بنادر خوزستان عصر امروز در مراسم معارفه خود در بندرامام خمینی اظهار کرد: در سال های اخیر…

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل جدید بنادر خوزستان عصر امروز در مراسم معارفه خود در بندرامام خمینی اظهار کرد: در سال های اخیر خدمات ارزشمندی در حوزه بنادر استان انجام شده است به گونه ای که مسیر برای حضور سرمایه گذاران بسیار هموار شده است.

سعدالله عبداللهی افزود: بندر امام خمینی که جوزه بنادر نسل سوم کشور به شمار می‌رود؛ قادر خواهد بود که ارزش افزوده بی‌شماری برای کشور و استان تولید می‌کند ولی یکی از اهداف من این است که با توسعه بندر و حضور فعال بخش خصوصی، این بندر یکی از بنادر نسل چهارم تبدیل شود.

وی افزود: قصد ما این است که تمامی زیر ساخت ها و شرایط برای حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی در منطقه فراهم شود زیرا با این کار می توان به توسعه فعالیت های بندری بیشتر امید داشت. از سوی دیگر یکی از اهداف ما در این بخش علاوه بر جذب سرمایه های ایرانی، ایجاد شرایطی مناسب برای فعالیت سرمایه گذاران خارجی است زیرا با این کار رونق در بندر افزایش می یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، جبار جلیلیان پیش از این به مدت دو هفته سرپرستی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان را عهده دار بود. وی جانشین ابراهیم ایدنی مدیرکل سابق بنادر خوزستان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.