دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۶

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی این نهاد، حسین دشتی مدیریت احسان و نیکوکاری، تقویت و گسترش فرهنگ احسان، انفاق و همدردی های…

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی این نهاد، حسین دشتی مدیریت احسان و نیکوکاری، تقویت و گسترش فرهنگ احسان، انفاق و همدردی های اجتماعی، ایجاد روحیه همکاری، ایجاد زمینه مساعد برای توجه اغنیا به مشکلات نیازمندان و بهره برداری از فضای معنوی ایجاد شده در مناسبت های این ماه را از اهداف برگزاری جشن رمضان عنوان کرد.

وی بااشاره به اینکه ویژه برنامه های این نهاد در ماه رمضان با محوریت مراکز نیکوکاری مساجد خواهد بود، خاطر نشان کرد: ارایه سفره های افطاری در مساجد، ثبت نام از حامیان ایتام و دریافت جیره خشک، کفارات و زکات فطریه از دیگر برنامه های این نهاد در ماه رمضان است.

دشتی ادامه داد: در این ماه بازارچه رمضان در محوطه مسجد کبود تبریز دایر و توانمندی های مددجویان به معرض نمایش گذاشته شده و علاوه بر غرفه های اشتغال، در غرفه های فرهنگی نیز مشاوران خانواده و دینی حضور می یابند.

وی گفت: به منظور استفاده از فضای معنوی در ماه رمضان برای ترغیب و جذب بیشتر خیران و حامی یابی طرح مشارکت های مردمی، طرح های اکرام، طاها، محسنین، کوثر، یاسین، شفاء در این ماه اجرا می شود.

704/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *