سه شنبه، ۲۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۳۰

به گزارش خبرنگار مهر، علی نظری جویباری پس از پایان مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران درباره  آخرین وضعیت آندرانیک…

به گزارش خبرنگار مهر، علی نظری جویباری پس از پایان مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران درباره  آخرین وضعیت آندرانیک تیموریان گفت: همچنان مذاکرات طرفین ادامه دارد ولی اتفاق خاصی رخ نداده است. ما امیدواریم که آندو از موضع اول خود عقب‌نشینی کند تا ما نیز بتوانیم خواسته‌های وی را برآورده کنیم.

وی در ادامه تاکید کرد: البته مبلغی خاصی را مطرح نکرده اما احساس‌مان این است مبلغ درخواستی وی خیلی بالا باشد. انشاالله که بتوانیم به عقد قرارداد با آندرانیک تیموریان نزدیک شویم.

قائم مقام باشگاه استقلال تهران در پاسخ به این پرسش که در صورت عدم جذب تیموریان چه شرایطی پیش روی استقلال قرار می‌گیرد، بیان کرد: اگر آندو به لیگ قطر برود ما یک گزینه دیگر داریم که آن را جذب خواهیم کرد، برای همین یک جای خالی نگه داشته‌ایم تا در صورت عدم توافق با آندرانیک بتوانیم آن گزینه را جذب کنیم.

وی در خصوص  قرعه کشی لیگ برتر عنوان کرد: به نظرم قرعه خیلی خوبی نصیب استقلال شده است. ما در 7 هفته اول تنها در هفته دوم بازی مشکلی داریم و از آنجا که تیم‌های قلعه‌نویی دیر راه می‌افتند، می‌توانیم در هفته‌های ابتدایی نتایج خوبی را کسب کنیم. امیدوارم بازی هفته پایانی برای ما تشریفاتی نشود.

نظری جویباری در خصوص عملکرد کی‌روش در تیم ملی نیز عنوان کرد: به نظرم کی‌وش کار خاصی انجام نداده است. ما مثل سال 98 امتیاز نگرفتیم و کی‌روش تنها بازیهای دفاعی را به نمایش گذاشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.