پنجشنبه، ۰۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۵۶

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا ، هیئت های خارجی ضمن حضور در نمایشگاه مواد شوینده و بازدید از سالن ها و غرفه های…

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا ، هیئت های خارجی ضمن حضور در نمایشگاه مواد شوینده و بازدید از سالن ها و غرفه های نمایشگاهی ، با تولیدکنندگان و صادر کنندگان کشورمان وارد مذاکرات تجاری شدند.

این نمایشگاه علاوه بر شرکت های و هیات های تجاری خارجی، از سوی تولیدکنندگان و صادرکنندگان داخلی و شهروندان مورد استقبال قرار گرفت .

استقبال از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته به نحوی بود که تردد داخل سالن های نمایشگاهی با سختی صورت می گرفت و اطراف محل نمایشگاه نیز دچار ترافیک شده بود.

در طول چهار روز برگزاری این نمایشگاه ؛دو همایش تخصصی جانبی نیز با حضور صاحبنظران و کارشناسان و شرکت کنندگان در نمایشگاه برگزار شد.

در این نمایشگاه علاوه بر عرضه انواع مواد شوینده و پاک کننده ، محصولات سلولزی و بهداشتی، محصولات محافظتی پوست، مو و رنگ مو ،عطر، ادوکلن و اسپری ،خوشبو کننده و محصولات بهداشتی منزل، مواد اولیه واسطه ای،خدمات بازرگانی و مشاوره ای؛ انواع دستگاه ها ،صنایع ، تجهیزات و ماشین آلات این حوزه هم به نمایش عموم گذاشته شده است.

در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده،پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته؛ 200 شرکت داخلی و 37 شرکت خارجی حضور و مشارکت دارند.

در نمایشگاه امسال علاوه بر شرکت های داخلی شرکت ها و نمایندگانی از 13 کشور مختلف جهان شامل ؛ ترکیه، آلمان ، چین ، فرانسه ، کانادا ، اسپانیا ، یونان ، مصر ، مالزی ، هنگ کنگ ، کره جنوبی، امارات، و هندوستان نیز جدید ترین تولیدات و خدمات خود را ارائه کرده اند.

نمایشگاه بین المللی مواد شوینده،پاک کننده و بهداشتی از رشد قابل توجه ای نسبت به سال گذشته برخوردار است که از نظر متراژ فضای برگزار نمایشگاه ، نسبت به سال گذشته ، 37 رشد نشان می دهد.

نمایشگاه امسال همچنین از نظر شرکت های داخلی 20 درصد ، شرکت های خارجی 96 درصد و از نظر حضور تعداد کشورهای خارجی 116 درصد رشد یافته است. این نمایشگاه در سال گذشته فقط شاهد حضور شش کشور بود اما امسال 13 کشور حضور یافته بود.

اقتصام(2)9186**1601**

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *