چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۹۳ - ۰۱:۴۴

مهرزاد خلیلیان در گفتگو با مهر با اشاره به بحث تمدید قرارداد هادی عقیلی با باشگاه سپاهان اظهار داشت: ما در روزهای گذشته…

مهرزاد خلیلیان در گفتگو با مهر با اشاره به بحث تمدید قرارداد هادی عقیلی با باشگاه سپاهان اظهار داشت: ما در روزهای گذشته چندین جلسه با هادی عقیلی صحبت کرده و به یکدیگر در این زمینه نزدیک شده‌ایم و به زودی این مذاکرات در مرحله نهایی قرار می‌گیرد.

وی افزود: دیدگاه عقیلی نسبت به باشگاه مثبت است و ما نیز تلاش می‌کنیم که این بازیکن را حفظ کنیم و به آینده در این زمینه امیدوار هستیم و به احتمال فراوان به زودی این مسئله قطعی می‌شود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره مذاکرات باشگاه اصفهانی با امید ابراهیمی، هافبک این تیم نیز گفت: امید ابراهیمی در ایران حضور ندارد و به محض اینکه وی به ایران بازگشت، با او مذاکره می‌کنیم.

وی بیان داشت: مذاکرات ابتدایی با این بازیکن صورت گرفته و باشگاه پیشنهادات خود را به ابراهیمی داده است اما فعلاً او در ایران حضور ندارد.

خلیلیان ادامه داد: به محض بازگشت ابراهیمی به ایران، مذاکرات را نهایی کرده و تلاش می‌کنیم که در یکی دو هفته آینده با ابراهیمی به توافق نهایی برسیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *