جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۵۳

جانشین کمیته جستجوی مفقودین نیروهای مسلح استان خراسان رضوی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با اعلام این مطلب افزود: آیین…

جانشین کمیته جستجوی مفقودین نیروهای مسلح استان خراسان رضوی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با اعلام این مطلب افزود: آیین وداع با پیکرهای مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس که عصر پنج شنبه وارد مشهد شدند با حضور گسترده مردم و مسوولان و آحاد مختلف مردم شهید پرور و خانواده های معظم شهدا در هیات رزمندگان اسلام این شهر برگزار شد.

ˈمصطفی صداقتˈ گفت: این آیین با دعای کمیل و مداحی آغاز شد و شرکت کنندگان با آرمانهای شهدا تجدید بیعت و بر ادامه راه آنان تاکید کردند.

وی اظهار داشت: پیکرهای مطهر این شهدا سپس برای تشییع و خاکسپاری به شهرستان قوچان انتقال یافته و آیین وداع با پیکرهای مطهر آنان جمعه شب بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع این شهر برگزار خواهد شد.

وی گفت: همچنین پیکرهای مطهر این شهدای گمنام ساعت 9 صبح شنبه سیزدهم اردیبهشت ماه جاری با حضور مسوولان و آحاد مختلف مردم شهید پرور و خانواده معظم شهدا و ایثارگران قوچان حدفاصل میدان فلسطین تا پارک نشاط این شهر تشییع و در این پارک به خاک سپرده می شوند.

صداقت گفت: این پنج شهید گمنام در زمان شهادت دارای میانگین سنی 20 الی 27 ساله بودند و در عملیاتهای بدر، خیبر، مجنون و منطقه عملیاتی فاو به درجه رفیع شهادت نایل آمده اند.ک/3

7490/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.