سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۴

به گزارش خبرگزاری مهر، در نهمین روز از ماه مبارک رمضان، مسئولان و کارگزاران نظام با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب…

به گزارش خبرگزاری مهر، در نهمین روز از ماه مبارک رمضان، مسئولان و کارگزاران نظام با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

رهبر انقلاب در این دیدار با بیان اینکه دشمن در میدان‌های واقعی برای مقابله با جمهوری اسلامی نتوانست کاری کند، تاکید کردند: جبهه استکبار غیر از دو عامل مادی تهدید نظامی و تحریم هیچ در اختیار ندارد.

 ایشان با اشاره به این ادعای تکراری که “اسرائیل تهدید نظامی می‌کند و آمریکا مانع می‌شود” تصریح کردند: علت مانع شدن این است که حمله برایشان مقرون به صرفه نیست، قاطع می‌گویم حمله نظامی به جمهوری اسلامی برای هیچ کشوری مقرون به صرفه نیست.

حضرت آیت الله خامنه ای تصریح کردند: دشمن در زمینه تحریم و تهدید نظامی دستش خالی است و کارش این است که دستگاه محاسباتی ما را خراب کند، این جنگ نرمی است که از چندسال پیش گفتیم.

رهبر معظم انقلاب در بخش دیگری از سخنانشان خاطرنشان کردند: همه بدانند بنده دولت را حمایت و تأیید می‌کنم و از همه توانم برای کمک به دولت استفاده می‌کنم و به مسئولان بلندپایه آن اعتماد دارم، به مسئولان دولت هم عرض می‌کنم اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.