یکشنبه، ۰۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۵۵

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فضای تولید و اطلاعات (فتا)؛ سرهنگ اصغر باقریان گفت: افرادی که با داروهای تقلبی تجارت…

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فضای تولید و اطلاعات (فتا)؛ سرهنگ اصغر باقریان گفت: افرادی که با داروهای تقلبی تجارت می کنند، کلاهبرداران کوچکی نیستند.در حال حاضر خرید و فروش داروهای تقلبی تبدیل به یک تجارت جهانی و برنامه ریزی شده است.

وی ادامه داد: قیمت داروها در اینترنت بسیار ارزان تر است اما بیشتر اوقات داروهای فروخته شده تقلبی است و این به بهای به خطر انداختن سلامتی انسان تمام می شود به همین دلیل پلیس فتای غرب استان تهران عملیاتی گسترده را برای مبارزه با عرضه داروهای تقلبی در اینترنت آغاز کرده است.

رئیس پلیس فتا غرب تهران تاکید کرد: شهروندان نباید به تبلیغات فروش دارو و تجهیزات پزشکی در سایت های اینترنتی توجه کنند زیرا بررسی ها نشان می دهد اکثر این وب سایت ها اقدام به فروش تجهیزات تقلبی پزشکی و داروئی غیر مجاز خطرناک کرده و بخشی از آنها نیز از این طریق کلاهبرداری کرده و بدون اینکه کالایی را به آنان تحویل دهند وجهی را دریافت می کنند و مشتریان هم که هیچ نشانی از آنها ندارند.

باقریان از کاربران خواست با حفظ هوشیاری و رعایت هشدارهای ارائه شده از سوی مراجع انتظامی خود را از دام بزهکاران مصون نگه دارند.

تهرام/7243/1856

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.