پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۵۵

شهداد مرتجی سر مربی تیم نیک اندیش اصفهان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: بازی این هفته مقابل صبای قم حساسیت…

شهداد مرتجی سر مربی تیم نیک اندیش اصفهان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: بازی این هفته مقابل صبای قم حساسیت بالایی برای ما دارد. تیم صبای قم برای ماندن در لیگ برتر تلاش می‌کند. تیم ما هم برای کسب رتبه بهتر در جدول به میدان می‌رود. صبای قم در حال حاضر یک بازیکن خارجی جدید به تیم خود اضافه کرده است. ما در بازی رفت نیز بازی پایاپای با اختلاف یک گل توانستیم پیروز شویم.

وی در ادامه افزود: در رابطه هفته گذشته خود در مقابل ثامن‌الحجج سبزوار افزود: اگر از موقعیت‌های خود می‌توانستیم بهتر بهره ببریم حتما پیروز میدان بودیم. تیم ثامن‌الحجج با انگیزه بود چون با پیروزی در مقابل ما قهرمانی خود را مسجل کرد.

مرتجی تصریح کرد: در رابطه با حواشی به وجود آمده در جامعه هندبال بهتر است که بازیکنان خودشان را درگیر نکنند تا مسائل در یک محیط آرام حل شود. همه‌ این مسائل با درایت وزیر ورزش حل خواهد شد. مشکلات به وجود آمده بیشترین لطمه را تیم می‌زند و باعث کسب نتایج ضعیف در مسابقات پیش رو خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.