شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۱۱:۰۳

مرتضی محصص کارشناس فوتبال در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: بازی امروز برزیل در برابر شیلی یکی از زیباترین دیدارهای جام…

مرتضی محصص کارشناس فوتبال در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: بازی امروز برزیل در برابر شیلی یکی از زیباترین دیدارهای جام جهانی خواهد بود. چون هر دو تیم از بازیکنان مطرح بسیاری بهره می برند.برای بازی امشب اسکولاری خط میانی خود را تقویت کرده است. نیمار مهاجم  این تیم نقطه ضعف و قوت تیم برزیل است و این تیم وابستگی زیادی به نیمار دارد همچنین در زمانی که نیمار خوب باشد تیم برزیل نیز جنگده بازی می کند.

وی در ادامه افزود: دو دفاع میانی برزیل از بهترین مدافعین جام بوده‌اند. برزیل در این بازی هم مطمئن با آرایش 4-3-3 به میدان می‌رود که این روش مورد علاقه اسکولاری است و به یاد داریم که جام جهانی 2002 نیز از این چیدمان استفاده می‌کرد.

سزار دروازه بان برزیل در آمادگی خوبی به سر نمی‌برد. و از لحاظ ذهنی و جسمی آمادگی مطلوبی ندارد. در مقابل تیم شیلی با انجام بازی‌های قدرتمند جام خوبی را تا این جای کار داشته است.

اگر امسال آرتور ویدال در آمادگی خوبی به سر نمی‌برد و از مصدومیت خود به تازگی رهایی یافته است و گرنه این جام می توانست دو مسی داشته باشد و مسی رقابتش به جای نیمار با آرتور ویدال بود.

محصص در ادامه در رابطه با بازی اروگوئه و کلمبیا اذعان کرد: کادر فنی تیم ملی اروگوئه در نبود سوارز جای این بازیکن را پر خواهند کرد و چون مهاجم در بین بازیکنان اروگوئه از محبوبیت خاصی برخوردار است، سایر جایگزین‌هاعملکرد خوبی در این پست خواهند داشت.
 
تاوارز مربی اروگوئه مهاجمان خوبی مثل کاوانی و فورلان را نیز دارد. این مربی به دلیل محرومیت سنگین سوارز و به نشانه  اعتراض از کمیته استیناف فیفا انصراف داده است.

در مقابل تیم کلمبیا نیز قدرتمندانه به دور بعد صعود کرده است. این تیم هر اندازه که در حمله خوب عمل کرده است اما در مقابل دفاع منسجمی ندارد.

کارشناس فوتبال در پایان افزود: پیش بینی می‌کنم کا بازی اروگوئه و کلمبیا به ضربات پنالتی کشیده شود.
 
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.