پنجشنبه، ۰۳ مهر ۹۳ - ۰۲:۱۵

مدیر پروژه برج‌های دوقلوی روناک از احداث این برج‌ها در 26 طبقه خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، یعقوب نعمت اللهی…

مدیر پروژه برج‌های دوقلوی روناک از احداث این برج‌ها در 26 طبقه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، یعقوب نعمت اللهی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: این برج‌ها در 20 طبقه پیش بینی شده بود که با توجه به تغییرات نقشه، سازه و معماری 6 طبقه هم به تعداد طبقات برج‌ها افزوده شد.

وی با اشاره به مساحت زمینی که برج‌های دوقلوی روناک در آن احداث می‌شود، اظهار کرد: این برج‌ها در زمینی به مساحت 7 هزار و 577 متر مربع احداث خواهد شد.

به گفته نعمت اللهی، در این زمین حدود 52 هزار متر مربع ساخت و ساز انجام خواهد شد.

مدیر پروژه برج‌های دوقلوی روناک با بیان اینکه 3 طبقه از برج‌ها تجاری – خدماتی خواهد بود، ادامه داد: در این طبقات کلینیک پزشکی، شهربازی، بزرگترین فروشگاه زنجیره، فضای ورزشی و تالاری با هزار و 500 نفر ظرفیت پیش بینی شده است.

نعمت اللهی در پاسخ به تعداد واحد‌های مسکونی برج‌های دوقلوی روناک اضافه کرد: حدود 196 واحد مسکونی با متراژ 100 تا 180 متر مربع در برج‌ها احداث خواهد شد و هر واحد پارکینگ اختصاصی خواهد داشت.

وی در مورد علل جانمایی این برج‌ها در منطقه کم برخوردار تصریح کرد: انتخاب این مکان چند دلیل داشت. اول اینکه این محل برای سرمایه گذاری توجیه اقتصادی داشت. دوم اینکه 4 طرف برج خیابان بوده و می‌توان برای برج‌ها پارکینگ پیش بینی کرد. سوم اینکه برای شرکت توفیقی حاصل شود که در توسعه منطقه نقش داشته باشد و البته حمایت‌های شهرداری هم یکی دیگر از دلایل بود.

‌برج دوقلوی روناک با مشارکت شرکت روناک آشیان آذر و شهرداری اردبیل در یکی از مناطق کم برخوردار این شهر در حال ساخت است و این برج از نظر ارتفاع بلندترین ساختمان استان خواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *