سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۳۷

به گزارش ایرنا، ˈیاراله نصیریˈ عصر دوشنبه در نشست شورای توسعه صادرات غیرنفتی استان ایلام بیان کرد: این پایانه در زمینی به گستره…

به گزارش ایرنا، ˈیاراله نصیریˈ عصر دوشنبه در نشست شورای توسعه صادرات غیرنفتی استان ایلام بیان کرد: این پایانه در زمینی به گستره 10 هزار متر مربع ساخته شده است.

وی ادامه داد: این پایانه دارای امکانات لازم و مناسب شامل خوابگاه رانندگان، غذاخوری، محوطه تخلیه و بارگیری، باسکول و دیگر امکانات رفاهی بوده که به وسیله بخش خصوصی ساخته شده است.

وی اظهار کرد: با بهره برداری از این پایانه می توان خدمات گسترده و مطلوب تری به فعالان عرصه تجارت و بازرگانی در منطقه مرزی مهران در همسایگی کشور عراق ارائه کرد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام افزود: این پایانه همچنین دسترسی مطلوبی به گمرکات مستقر در پایانه بین المللی مهران دارد که می تواند اثربخشی بهتری در گسترش صادرات کالا و خدمات داشته باشد.

نصیری ابراز امیدواری کرد که در مراحل دوم و سوم این پایانه، کارها و خدمات بیشتری به فعالان عرصه اقتصادی در مرز بین المللی مهران ارائه شود.

مرز رسمی و بازارچه مرزی مهران در 100 کیلومتری جنوب باختری ایلام از کانون های عمده صادرات کالا و خدمات و نیز تردد زوار به عتبات عالیات عراق است. ک/2

7173/565

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *