سه شنبه، ۲۸ مرداد ۹۳ - ۱۱:۰۹

ستاد استقبال جوانان تدبیر و امید از اهالی استان اردبیل خواست تا در هفتمین سفر استانی رئیس جمهور به همراه تعدادی از وزرا،…

ستاد استقبال جوانان تدبیر و امید از اهالی استان اردبیل خواست تا در هفتمین سفر استانی رئیس جمهور به همراه تعدادی از وزرا، در استقبال باشکوه حضور به هم رسانند.

اشکان شکاری رئیس ستاد استقبال جوانان تدبیر و امید در اردبیل استان اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در اردبیل گفت: این ستاد که از چند روز پیش فعالیت خود را به صورت مستمر و دامنه‌دار در سطح شهر آغاز کرده در قالب برنامه‌های متنوع درصدد ترغیب و تشویق مردم به حضور باشکوه در آیین استقبال از رئیس جمهور کشورمان است تا کاروان تدبیر و امید در استان اردبیل سفر پرخیر و برکتی را داشته باشند.

وی افزود: ما برنامه‌های ویژه‌ای را در استقبال از رئیس جمهور تدارک دیده‌ایم که تا لحظه ورود که ساعت 9:30 صبح فردا خواهد بود همراه با جوانان پرشور و نشاط استان سعی خواهیم کرد تا در استقبال از کاروان تدبیر و امید با ایده‌های نو و خلاقانه سنگ تمام بگذاریم.

رئیس ستاد استقبال جوانان تدبیر و امید در اردبیل ادامه داد: برخلاف سال‌های گذشته و رفتارهای عوام فریبانه‌ای که در دولت قبلی شاهد آن بودیم ستاد استقبال جوانان تدبیر و امید به عنوان یک ستاد مردمی متشکل از جوانان خلاق این استان سعی می‌کند تا زمینه خوبی را برای استقبال از این سفر فراهم کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *