دوشنبه، ۱۷ شهریور ۹۳ - ۰۷:۰۷

عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز بر ضرورت تسریع تملک خانه تاریخی باقرخان سالار ملی تاکید کرد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه…

عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز بر ضرورت تسریع تملک خانه تاریخی باقرخان سالار ملی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه آذربایجان‌شرقی، حبیب شیری‌آذر در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبه شورای اسلامی شهر تبریز و اختصاص اعتبار برای خرید خانه تاریخی باقرخان، خواستار توجه ویژه شهردار تبریز به این موضوع شد.

شیری‌آذر با اشاره به موضوع دریاچه ارومیه، اظهار کرد: این وظیفه ماست که از شورای شهرداری بودن خارج شده و به دیگر مسائل شهر و استان توجه داشته باشیم.

وی با انتقاد از سکوت مسئولان ذیربط در خصوص دریاچه ارومیه، گفت: پیشنهاد می‌کنم شورای شهر مسئولان مرتبط با دریاچه ارومیه را به جلسات شورا دعوت کند و از تریبون عمومی به آنان تذکر دهد.

وی افزود: مردم از برخورد شعاری برخی مسئولان در مورد احیاء دریاچه ارومیه خسته شده‌اند، نباید افرادی که وظایفی در خصوص دریاچه ارومیه دارند، فقط شعار بدهند، مردم باید بدانند آیا مسئولان می‌خواهند دریاچه ارومیه احیا شود یا خیر!

شیری‌آذر با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های انجام گرفته در چرم‌شهر تبریز، حل مشکلات آب، برق و گاز در بزرگترین شهرک مبل کشور که با صدها میلیارد تومان هزینه احداث شده است را خواستار شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *