پنجشنبه، ۰۱ آبان ۹۳ - ۰۵:۱۲

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله آزرمی در نشست با احزاب سیاسی استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به اینکه…

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله آزرمی در نشست با احزاب سیاسی استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به اینکه احزاب سیاسی موفقیتشان این است که بتوانند اعتماد مردم را جلب کنند، اظهار داشت: فلسفه وجودی احزاب نیز مشارکت مردم و فعالیت برای منافع عمومی است.

وی افزود: احزاب در کشور بایستی اعتماد مردم جلب کنند و فعالیت آن ها باید کیفی باشد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه ادامه داد: احزاب در دنیا تعریف شده اند و در مناسبات سیاسی و اجتماعی جایگاه خاصی دارند به همین دلیل باید از این جایگاه به خوبی استفاده کرد.

وی گفت: در شرایط فعلی راه فعالیت برای احزاب باز است و احزاب می توانند با فعالیت مناسب خود نسبت به عضویت جوانان اقدام نمایند.

آزرمی گفت: مردم به فعالیت احزاب نگاه می کنند و هر حزبی بتوانند برنامه مشخصی برای حل مشکلات ارائه دهد مورد استقبال مردم قرار خواهد گرفت.

این مسئول خاطر نشان کرد: معاونت سیاسی استانداری وظیفه اش این است که شرایطی را آماده سازد تا احزاب بتوانند فعالیت خود را افزایش دهند و در همین راستا از تمامی پیشنهادها استقبال می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.