جمعه، ۰۲ آبان ۹۳ - ۰۳:۴۴

مردم قم در محکومیت صدور حکم اعدام غیرشرعی و سیاسی عربستان علیه عالم برجسته آیت الله نمر باقرالنمر روز جمعه راهپیمایی کردند. به…

مردم قم در محکومیت صدور حکم اعدام غیرشرعی و سیاسی عربستان علیه عالم برجسته آیت الله نمر باقرالنمر روز جمعه راهپیمایی کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، نمازگزاران قم از حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) تا چهار راه شهدا با در دست داشتن پلاکاردهایی علیه این اقدام غیر انسانی و همچنین تصاویر امام و رهبری و شیخ نمر راهپیمایی کرده و انزجار خود را علیه این حکم اعلام کردند.

«الله اکبر»، «شیعه و سنی علیه حکم غیرانسانی»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر صهیونیسم» از جمله شعارهایی بود که راهپیمایان قمی سر می‌دادند.

گفتنی است؛ در پی صدور حکم اعدام غیرشرعی و سیاسی بی دادگاه عربستان علیه عالم برجسته شیعی و روحانی مجاهد آیت الله نمر باقرالنمر و محکومیت این اقدام ننگین از سوی مراجع عظام تقلید، ائمه بزرگوار جمعه و قوای سه گانه نظام مقدس اسلامی؛ مردم شریف و متدین قم با اعلام انزجار عمومی از عملکرد نظام دیکتاتوری عربستان در دستگیری، زندان و صدور حکم اعدام علیه این شخصیت روحانی و نماد استقامت در برابر استبداد بعد از مراسم با فضیلت نماز جمعه تظاهرات پرشوری را نمازگزاران انجام دادند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *