چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۲

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، «مسعود جعفری جوزانی» به همراه دختر خود «سحر جعفری جوزانی» روز چهارشنبه طی مراسمی با حضور رییس سازمان…

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، «مسعود جعفری جوزانی» به همراه دختر خود «سحر جعفری جوزانی» روز چهارشنبه طی مراسمی با حضور رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به عضویت این جمعیت در آمدند.

کارگردان پیشکسوت سینما در این مراسم درباره خصوصیات سازمان هلال احمر گفت: این سازمان مردم نهاد، چابک تر از بسیاری از نهادهای دولتی در هنگام بروز حادثه، می توانند به آسیب دیدگان یاری رساند.

وی با بیان اینکه مردم جمعیت هلال احمر را از خود می دانند، گفت: سازمان هلال احمر در هیچ دوره ای، جهت گیری سیاسی نداشته است.

کارگردان فیلم سینمایی «جاده های سرد» کمک به همه افراد بدون توجه به ملیت، دین و جنسیت را از اهداف هلال احمر و صلیب سرخ دانست و افزود: هنرمندان و ورزشکاران می توانند با عضویت در این نهاد انسان دوست، وظیفه انسانی را نسبت به هم نوع خود ادا کنند.

جعفری جوزانی همچنین در این مراسم، سهم صدا وسیما در انعکاس برنامه ها و اهداف سازمان هلال احمر را بسیار ناچیز دانست و گفت: یکی از وظایف صدا وسیما انعکاس فداکاری ها و فعالیت ها اخلاقی افراد جامعه است.

** هلال احمر محلی برای ظهور فعالیت های جمعی نوع د وستانه است

سحر جعفری جوزانی نیز با ابراز خرسندی خود از عضویت در سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر افزود: سازمان هلال احمر به عنوان یک ارگان می تواند کمک ها را بصورت هدفمند به نیازمندان ارایه کند.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «آژانس دوستی» با اشاره به توسعه زندگی شهری و گرفتاری های مردم گفت: افراد بسیاری از مشکلات یکدیگر بی خبرند و در صورت آگاهی شدن از آنها، مشتقانه به نیازمندان کمک می کنند.

وی با بیان اینکه دوره فعالیت های فردی به پایان رسیده، افزود: سازمان هلال احمر محل مناسبی برای ظهور فعالیت های جمعی نوع د وستانه است و تاثیرگذاری گسترده ای دارد.

** فعالیت های هلال احمر در قالب فیلم تبلیغ شود

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر نیز در این مراسم به تشریح عملکرد جمعیت هلال احمر و به خصوص سازمان داوطلبان این جمعیت پرداخت و از مسعود جعفر جوزانی خواست تا به تبلیغ فعالیت های این سازمان در قالب فیلم مبادرت کند.

«فرحناز رافع» با بیان خاطره ای از بروز برخی حوادث طبیعی مانند زلزله در کشور گفت: در این حوادث شاهد نوع دوستی و اتفاقات عجیبی توسط مردم بودم که به عقیده من قابلیت به تصویر کشیدن در قالب فیلم را دارند.

اجتمام ** 3377 ** 1071

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.