دوشنبه، ۲۶ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۷

سلامت نیوز: کارآگاهان پلیس آگاهی در جریان تحقیقات خود متوجه شدند مقتول که دارای یک فرزند پنج ساله است که خانواده این زن…

سلامت نیوز: کارآگاهان پلیس آگاهی در جریان تحقیقات خود متوجه شدند مقتول که دارای یک فرزند پنج ساله است که خانواده این زن اعلام کردند از زمان سوختن دخترشان دیگر وی را ندیده‌اند.

فرمانده انتظامی استان سمنان از قتل هولناک زنی به دست شوهر معتادش خبر داد.

سردار محمدرضا میرزایی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: 31 اردیبهشت ماه امسال به دنبال آتش گرفتن خانه‌ای در روستای دیزج شاهرود زنی 30 ساله به نام مرضیه به شدت دچار سوختگی شده و پس از 15 روز از انتقال به بیمارستان سوختگی ساری، جان خود را از دست داد.

وی افزود: به دنبال این حادثه خانواده مرضیه در تاریخ 20 خرداد به پلیس مراجعه و خواستار رسیدگی به موضوع شدند که در این راستا تیمی ویژه از کارآگاهان پلیس آگاهی رسیدگی به این موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به پیگیری‌های این پرونده گفت: ماموران در جریان تحقیقات خود به بازجویی از همسر 32 ساله این زن به هویت «م» پرداخته و او در بازجویی‌های پلیسی مدعی شد که پس از درگیری لفظی با همسرش، او گالن بنزین را روی خودش خالی کرده و خودسوزی کرده است.

میرزایی اضافه کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی در جریان تحقیقات خود متوجه شدند مقتول که دارای یک فرزند پنج ساله است که خانواده این زن اعلام کردند از زمان سوختن دخترشان دیگر وی را ندیده‌اند.

وی با بیان اینکه در تحقیقات ماموران مشخص شد که این پسربچه در منزل پدربزرگ پدری‌اش زندگی می‌کند، گفت: کارآگاهان در تحقیقات خود از این پسربچه متوجه شدند که این زن به دست شوهرش به آتش کشیده شده است که بار دیگر همسر این زن را به پلیس احضار کردند و به بازجویی پرداختند.

رئیس پلیس استان سمنان با بیان اینکه این مرد در بازجویی‌های مجدد ادعاهای قبلی خود را تکرار کرد گفت: پس از گذشت 48 ساعت شوهر این زن پرده از راز جنایت هولناک خود برداشت و در اعترافات خود به کارآگاهان گفت که پس از درگیری با همسرم بنزین را به روی او ریخته و با فندکی او را به آتش کشیدم.

میرزایی با اشاره به اعتیاد شدید متهم به مواد مخدر افزود: وی بیکار بوده و با همسرش بر سر این موضوعات اختلاف شدیدی داشته است و در شب حادثه نیز بر سر همین موضوع با یکدیگر درگیر شده بودند.

فرمانده انتظامی سمنان با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم گفت: پرونده وی به اتهام قتل عمد به دادسرا ارجاع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.