یکشنبه، ۲۵ اسفند ۹۸ - ۱۰:۲۳
مرسدس بنز مارکوپولو Mercedes Benz Marco Polo 2020

مرسدس بنز مارکوپولو Mercedes Benz Marco Polo 2020 ون کمپر جدید این کمپانی است که می تواند رویای بزرگی برای طبیعت گردان باشد….

مرسدس بنز مارکوپولو Mercedes Benz Marco Polo 2020 ون کمپر جدید این کمپانی است که می تواند رویای بزرگی برای طبیعت گردان باشد. در ادامه این خودرو را معرفی می کنیم.

پس از معرفی نسخه فیس لیفت شدن ون اویتو، مرسدس بنز اقدام به معرفی مارکوپولو اکتیویتی 2020 کرد. این خودرو از ظاهری بهبود یافته سود می‌برد. این کمپر ون تازه‌نفس با جلوپنجره بازنگری شده و سپر عقب جدید شناخته می‌شود.

داخل کابین نیز دریچه‌های ورود هوای جدید و تریم پیانو متمایز بکار رفته و مارکوپولو برای اولین بار از آینه وسط دیجیتالی سود می‌برد. این آینه وسط دیدی وسیع از عقب خودرو را فراهم کرده و با فشار یک دکمه می‌توان آن را به حال آنالوگ درآورد. از دیگر ویژگی‌های کمپر ون به‌روز مرسدس می‌توان به دستیار ترمز فعال و دستیار فاصله فعال اشاره کرد که هر دو سیستم برای اولین بار روی این خودرو نصب شده‌اند.

رادیو دیجیتال DAB+، سیستم اطلاعات سرگرمی با اینترفیس بلوتوث و سیستم‌های Audio 30 و Audio 40 نیز در دسترس هستند. به این موارد باید صفحه‌نمایش 7 اینچی، اندروید اتو و اپل کارپلی را اضافه کرد.

اما قوای محرکه مارکوپولو نیز بازنگری شده و مدل اکتیویتی 300 d دارای قدرت 239 اسب بخاری و گشتاور 500 نیوتون متری می‌باشد. این خودرو شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 7.9 ثانیه‌ای و حداکثر سرعت 210 کیلومتر در ساعتی دارد. مدل‌های 250 d، 220 d و 200 d همچنان با قدرت‌های 190، 163 و 136 اسبی عرضه می‌شوند درحالی‌که مدل پایه 170 d قدرت 102 اسبی دارد. مدل پایه از گیربکس 6 سرعته دستی برخوردار بوده و دیفرانسیل جلو است درحالی‌که دیگر نسخه‌ها با گیربکس 9 سرعته و طراحی دیفرانسیل عقب عرضه می‌شوند. البته سیستم چهار چرخ محرک نیز به‌صورت سفارشی در دسترس است.

از ماه اکتبر نیز می‌توان سیستم تعلیق بادی ایرماتیک سفارشی را انتخاب کرد که ارتفاع بدنه را تا 35 میلی‌متر و تا سرعت 30 کیلومتر در ساعت افزایش داده و یا آن را در حالت اسپورت تا 10 میلی‌متر کاهش می‌دهد.

باهم در میهن پست تصاویری از مرسدس بنز مارکوپولو Mercedes Benz Marco Polo 2020 را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع: cnbctv18[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *