شنبه، ۱۵ شهریور ۹۹ - ۰۳:۳۲
مرسدس بنز C کلاس 2021

مرسدس بنز C کلاس 2021 خودرویی لوکس است که به زودی بصورت رسمی معرفی خواهد شد . اما تا آن زمان تنها باید…

مرسدس بنز C کلاس 2021 خودرویی لوکس است که به زودی بصورت رسمی معرفی خواهد شد . اما تا آن زمان تنها باید اخبار و اطلاعاتی که از آن منتشر می شود را دنبال کرد. در ادامه با ما همراه شوید.

تاکنون عکاسان جاسوس چند بار نسل جدید مرسدس بنز C کلاس را شکار کرده‌اند اما حالا تصویر جدیدی از این خودرو افشا شده که قسمت جلویی آن‌را بدون پوشش استتاری نشان می‌دهد. البته این تصویر بی‌کیفیت بوده و چندان واضح نیست ولی بااین‌حال طراحی کلی C کلاس جدید را نشان می‌دهد. با توجه به این تصویر، نسل جدید سدان کامپکت مرسدس در طراحی بیرونی راه فیس‌لیفت E کلاس را دنبال می‌کند زیرا در آن از جلوپنجرهٔ بیضی‌تری استفاده شده که چراغ‌های باریک‌تری در طرفین آن قرار گرفته است.

مرسدس بنز C کلاس 2021

مرسدس بنز C کلاس 2021

علاوه بر این، در این تصویر سپر جلو تکاملی با ورودی‌های هوای سیال هم به چشم می‌خورد. در این تصویر جزئیات بیشتر به‌سختی قابل تشخص هستند اما بااین‌حال می‌توان کاپوتی خمیده با برآمدگی‌هایی روی آن به همراه آینه‌های جانبی جدید را نیز مشاهده کرد. در همین حال، تصاویر جاسوسی قبلی طراحی داخلی کاملاً جدیدی را نشان می‌دهند که بشدت از S کلاس جدید وام گرفته است؛ بنابراین در کابین نسل جدید C کلاس راننده مقابل غربیلک فرمان جدید به همراه صفحه آمپر دیجیتالی مستقل می‌نشیند. در سمت راست نیز نمایشگر جدیدی برای سیستم اطلاعاتی-سرگرمی به چشم می‌خورد که مشابه S کلاس جدید است. این نمایشگر از بالا با دریچه‌های تهویهٔ شیک و از پایین با کنترل‌های اختصاصی برای سیستم تهویه احاطه شده است.

مرسدس بنز C کلاس 2021

فعلاً از پیشرانه‌های نسل جدید C کلاس اطلاعات رسمی در اختیار نداریم اما می‌توان انتظار مجموعه‌ای از گزینه‌های چهار سیلندر بنزینی و دیزلی و همین‌طور نسخه‌های پلاگین‌هیبریدی را داشت. همچنین گزارش‌های قبلی حاکی از آن است که نسخهٔ پرفورمنس C63 در نسل جدید پیشرانهٔ هشت سیلندر خود را با موتور ۲ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ A45 عوض خواهد کرد. البته نیروی الکتریسیته هم به کمک این موتور می‌آید تا مجموع قدرت C63 جدید بیشتر از نسل کنونی شود. انتظار نمی‌رود نسل جدید C کلاس تا پیش از سال ۲۰۲۱ رونمایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.