دوشنبه، ۰۴ بهمن ۹۵ - ۰۳:۰۳

در میان کمپانی های خودروسازی همواره کمپانی مرسدس بنز به واسطه سابقه ، کیفیت و از همه مهمتر تولید خودروهایی خاص همواره نام…

در میان کمپانی های خودروسازی همواره کمپانی مرسدس بنز به واسطه سابقه ، کیفیت و از همه مهمتر تولید خودروهایی خاص همواره نام آن و نام محصولاتش در دنیا زبانزد عام و خاص بوده و با توجه به شرایط فعالیتش در آینده نیز خواهد بود. در این میان به تازگی این کمپانی از تولید مرسدس می‌ باخ شاسی‌ بلند ۲۰۱۹ خبر داده است ، شاسی بلندی که در قیاس با سایر خودروهای شاسی بلند تولید شده در دنیا حتما رقیبی نخواهد داشت . در ادامه با میهن پست همراه شوید.

مرسدس با ساخت شاسی بلند لوکس می‌باخ یکی از لوکس‌ترین و قوی‌ترین‌ها را برای رقابت با بهترین‌های بازار یا مدل‌های آتی وارد بازار خواهد کرد.

این SUV بزرگ براساس پایه و پلت‌فرم نسل سوم GLSها توسعه خواهد یافت و سطح جدیدی از راحتی، کارایی و تکامل را ارائه خواهد داد. به گفته مقامات ارشد مرسدس بنز، باطار هدف آلمان‌ها در ساخت این خودرو آمریکای شمالی است.

این مرسدس قد بلند جدید، عناصر ظاهری منحصر به فردی را در ساختار خود دارد که بسیاری از آن ها از مدل مرسدس می‌باخ کوپه که در سال ۲۰۱۶ در پبل بیچ به نمایش درآمد، اقتباس شده است.

مرسدس می‌ باخ شاسی‌ بلند 2019

مرسدس می‌ باخ شاسی‌ بلند ۲۰۱۹

در مرسدس بنز شاسی‌ بلند ۲۰۱۹ نیز مانند مدل‌های استاندارد GLC از آلومینیوم ، استیل تقویت شده، پنل‌های کامپوزیتی در بدنه بهره می‌برد. اما همان‌طور که از مدل‌های جدید و سطح بالای بازار انتظار می‌رود، تغییراتی را در این مدل‌ها شاهد هستیم. این تغییرات شامل تغییر جلو پنجره به مدلی اسپورت، استفاده از چراغ‌های منحصر به فرد در نمای جلو، چراغ‌های عقب گرافیکی، نوارهای کرومی و طراحی منحصر به فرد در چرخ‌ها می‌شود. تمامی این تلاش‌ها در جهت القای یک ظاهر اشرافی به کلاس S مرسدس می‌باخ کنونی است.

درون کابین مرسدس بنز شاسی‌ بلند ۲۰۱۹ نیز مواد درجه یک و تجهیزات مجلل خودنمایی می‌کنند. در این خودرو شاهد یکی از جدیدترین و مجهزترین سامانه‌های اطلاعات و سرگرمی هستیم.

بد نیست بدانید که این خودرو به یک موتور بنزیننی ۴ لیتری V8 مجهز خواهد شد. این موتور با یک سامانه انتقال قدرت خودکار ۹ سرعت هماهنگ می‌شود. البته امکان ساخت نسخه هایی از این خودرو با موتورهای توربوشارژ ۶ لیتری نیز وجود دارد.

[highlight]منبع[/highlight] : autocar

یک دیدگاه برای “مرسدس می‌ باخ شاسی‌ بلند ۲۰۱۹ خودرویی برای آیندگان + عکس”

  1. بایسیکلران گفت:

    بنظرم اصلا خوشکل نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.